Menu

Zestaw do studiowania w grupach – 6 odcinków

Jezus NIE szuka fanów…

On szuka naśladowców.

Naśladowcy rozumieją, że…

 

Nie ma przebaczenia bez upamiętania.

Nie ma zbawienia bez poddania się.

Nie ma życia bez śmierci.

Nie ma wiary bez naśladowania.

 

W Ewangeliach Jezus Chrystus wielokrotnie kieruje do ludzi niełatwe zaproszenie do zostania Jego naśladowcą. Jezus nie zabiega o fanów, nie szuka entuzjastycznych wielbicieli. On pragnie tych, którzy będą chcieli iść za Nim bez zastrzeżeń, bez odwrotu i bez żalu.

To jedyne w swoim rodzaju studium biblijne dla małych grup, w połączeniu z przykuwającym uwagę komentarzem Kyle’a Idlemana, duszpasterza odpowiedzialnego za nauczanie w Southeast Christian Church w Louisville (stan Kentucky, USA), pozwala zrozumieć, co oznacza zapierać się siebie i naprawdę iść za Jezusem.

 

To nie jest po prostu kolejny materiał do przestudiowania w małej grupie. To prawdziwa filmowa wyprawa w postaci sześciu półgodzinnych odcinków, która pozwoli ukształtować współczesnych chrześcijan na naśladowców Chrystusa na miarę XXI wieku. Uczestnicy studium mogą z zaangażowaniem śledzić losy Erica Nelsona, który prowadzi trzytorowe życie: zbuntowanego poszukiwacza przyjemności, bezwzględnego biznesmena i nominalnego chrześcijanina. Dopiero w obliczu śmierci Eric postanawia wyruszyć w duchową podróż, która całkowicie zmieni jego postawę wobec Jezusa i podda próbie wiarę jego i jego bliskich.

 

wnf-zestaw-grupy

ZESTAW ZAWIERA

„Przewodnik dla lidera” – pomocny w prowadzeniu dyskusji i opiece nad uczestnikami studium (przeczytaj fragment w PDF)

Kup teraz
Email Facebook Twitter Vimeo YouTube
COPYRIGHT © 2015 BY FUNDACJA GŁOS EWANGELII

Wykonanie strony internetowej: agencja interaktywna media you need